Open Atrium Files (7.x-2.9) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Actions
he: פעולות

en: Download
he: הורדה

en: Parent
he: אב

en: Depth
he: עומק

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: Node
he: פריט תוכן

en: All
he: הכל

en: Filter
he: סינון

en: Vocabulary
he: מילון

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Clear
he: ניקוי

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Space
he: רווח

en: Rearrange
he: סידור מחדש

en: Sort direction
he: כיוון מיון

en: Collapse all
he: כיווץ הכל

en: Add files
he: הוספת קבצים
