Open Atrium Files (7.x-2.9) - en to it translation catalogue (25 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Actions
it: Azioni

en: Download
it: Scarica

en: Parent
it: Genitore

en: Depth
it: Profondità

en: Update
it: Aggiorna

en: Add
it: Aggiungi

en: Node
it: Nodo

en: All
it: Tutti

en: Filter
it: Filtra

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Mode
it: Modalità

en: Process
it: Esegui

en: Clear
it: Cancella

en: Add file
it: Aggiungi file

en: Caption
it: Didascalia

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: Space
it: Spazio

en: Rearrange
it: Riordina

en: Sort direction
it: Direzione ordinamento

en: Expand all
it: Espandi tutto

en: Collapse all
it: Raggruppa tutto

en: Processing...
it: In elaborazione...

en: Add files
it: Aggiungere file

en: Hide filter
it: Nascondi filtro
