Open Atrium Files (7.x-2.9) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Parent
ml: രക്ഷിതാവ്

en: Depth
ml: ആഴം

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Node
ml: നോഡ്

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Mode
ml: മോഡ്
