Open Atrium Files (7.x-2.9) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Title
pt: Título

en: Actions
pt: Ações

en: Parent
pt: Superior

en: Depth
pt: Profundidade

en: Update
pt: Atualizar

en: Add
pt: Adicionar

en: All
pt: Tudo

en: New folder
pt: Nova pasta

en: Filter
pt: Filtrar

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Mode
pt: Modo

en: Process
pt: Processar

en: Clear
pt: Limpar

en: Add file
pt: Adicionar arquivo

en: Caption
pt: Legenda

en: Content Type
pt: Tipo de conteúdo

en: Space
pt: Espaço

en: Rearrange
pt: Rearranjar

en: Sort direction
pt: Sentido da ordenação

en: Add files
pt: Adicionar arquivos

en: Hide filter
pt: Esconder o filtro
