Open Atrium Files (7.x-2.9) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Depth
ta: ஆழம்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Add
ta: சேர்

en: Node
ta: கணு

en: All
ta: எல்லா

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Mode
ta: முறை

en: Process
ta: செய்முறை

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Space
ta: வெற்றிடம்

en: Rearrange
ta: மறுஅமைப்பு செய்க

en: Sort direction
ta: வரிசை திசை

en: Hide filter
ta: மறை வடிகட்டி
