Open Atrium Files (7.x-2.8) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Titill

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Download
is: Hala niður

en: Parent
is: Foreldri

en: Depth
is: Dýpt

en: Update
is: Uppfæra

en: Add
is: Bæta við

en: Node
is: Nóða

en: All
is: Allt

en: New folder
is: Ný mappa

en: Filter
is: Sía

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Mode
is: Hamur

en: Clear
is: Hreinsa

en: Content Type
is: Efnisgerð

en: Rearrange
is: Endurraða
