Open Atrium Files (7.x-2.21) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Download
sl: Prenesi

en: Parent
sl: starš

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: Node
sl: Vozlišče

en: All
sl: Vsi

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Mode
sl: Način

en: Rearrange
sl: Preuredi
