Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Download
af: Laai af

en: Edit
af: Wysig

en: History
af: Geskiedenis

en: Node
af: Mode

en: Selected
af: Geselekteer

en: Sidebar
af: Systaaf

en: Add new content
af: Voeg nuwe inhoud
