Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Download
ar: تحميل

en: Edit
ar: تحرير

en: Move
ar: تحريك

en: History
ar: الأرشيف

en: Files
ar: الملفات

en: Node
ar: العقدة

en: Selected
ar: محدد

en: Add new content
ar: إضافة محتوى جديد
