Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Download
ast: Baxar

en: Edit
ast: Editar

en: History
ast: Historial

en: Files
ast: Ficheros

en: Node
ast: Noyu

en: Selected
ast: Esbilláu
