Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Download
be: Сцягнуць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: History
be: Гісторыя

en: Files
be: Файлы

en: Node
be: Вузел

en: Selected
be: Выбраны

en: Add new content
be: Дадаць новае змесціва
