Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Download
bg: Свали

en: Edit
bg: Редактирай

en: History
bg: История

en: Node
bg: Материал

en: Selected
bg: Избрано
