Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: History
bn: ইতিহাস

en: Add new content
bn: নতুন কন্টেন্ট যুক্ত কর
