Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: History
bs: Istorija

en: Node
bs: Nod

en: Selected
bs: Odabrano
