Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Download
cs: Stáhnout

en: Edit
cs: Upravit

en: Move
cs: Přesun

en: History
cs: Historie

en: Files
cs: Soubory

en: Node
cs: Uzly

en: Selected
cs: Vybráno

en: Collapsible
cs: Sbalitelné

en: Folder
cs: Složka

en: Add new content
cs: Přidat nový obsah
