Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Edit
cy: Golygu

en: History
cy: Hanes

en: Files
cy: Ffeiliau

en: Node
cy: Nod

en: Selected
cy: Wedi ei ddewis

en: Collapsible
cy: Plygadwy
