Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Download
da: Hent

en: Edit
da: Redigér

en: Move
da: Flyt

en: History
da: Historik

en: Section
da: Sektion

en: Files
da: Filer

en: Node
da: Indholdselement

en: Selected
da: Valgt

en: Collapsible
da: Sammenklappelig

en: Folder
da: Mappe

en: Add new content
da: Tilføj nyt indhold
