Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: History
dz: རྒྱལ་རབས།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Selected
dz: སེལ་འཐུ་གྲུབ་ཡོདཔ།
