Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Download
eo: Elŝutu

en: Edit
eo: Redaktu

en: History
eo: Historio

en: Files
eo: Dosieroj

en: Node
eo: Nodo

en: Selected
eo: Elektita
