Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Download
et: Allalaadimine

en: Edit
et: Muuda

en: Move
et: Liiguta

en: History
et: Ajalugu

en: Section
et: Sektsioon

en: Files
et: Failid

en: Node
et: Postitus

en: Selected
et: Valitud

en: Folders
et: Kaustad

en: Folder
et: Kaust

en: Add new content
et: Uue sisu lisamine
