Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Download
eu: Deskargatu

en: Edit
eu: Editatu

en: History
eu: Historia

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Node
eu: Nodoa

en: Selected
eu: Hautatuta

en: Add new content
eu: Eduki berria sortu
