Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Download
fi: Lataa

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Move
fi: Siirrä

en: History
fi: Historia

en: Section
fi: Osio

en: Files
fi: Tiedostot

en: Selected
fi: Valittu

en: Collapsible
fi: Supistettavissa

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Add new content
fi: Lisää uutta sisältöä

en: Groups audience
fi: Ryhmän audienssi

en: OG vocabulary
fi: OG sanasto
