Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Content
fil: Nilalaman

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: History
fil: Kasaysayan

en: Files
fil: Mga talaksan

en: Add new content
fil: Magdagdag nang bagong nilalaman
