Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Download
gl: Descargar

en: Edit
gl: Editar

en: Move
gl: Mover

en: History
gl: Historial

en: Section
gl: Sección

en: Files
gl: Ficheiros

en: Node
gl: Nodo

en: Selected
gl: Seleccionado

en: Collapsible
gl: Plegable

en: Add new content
gl: Engadir novo contido
