Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Content
hi: सामग्री

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Move
hi: चाल

en: History
hi: इतिहास

en: Files
hi: दस्तावेज

en: Node
hi: नोड

en: Selected
hi: चुना गया

en: Sidebar
hi: साइडबार

en: Add new content
hi: नई सामग्री जोड़ें
