Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Edit
hr: Uredi

en: History
hr: Povijest

en: Section
hr: Sekcija

en: Files
hr: Datoteke

en: Selected
hr: Odabrano

en: Add new content
hr: Dodaj novi sadržaj
