Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: History
hy: Պատմություն

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Node
hy: Նոդ

en: Selected
hy: ընտրված
