Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Download
jv: Undhuh

en: Edit
jv: Sunting

en: History
jv: Sejarah

en: Selected
jv: Kepilih

en: Add new content
jv: Tambah kontén anyar
