Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Download
kk: Жүктеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: History
kk: Тарих

en: Node
kk: Түйін

en: Selected
kk: Тандалған

en: Add new content
kk: Жаңа контент қосу
