Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Download
km: ទាញយក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: Files
km: ឯកសារ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Selected
km: បាន​ជ្រើស

en: Add new content
km: បន្ថែម​មាតិកា​ថ្មី
