Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: History
kn: ಇತಿಹಾಸ

en: Section
kn: ವಿಭಾಗ

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Selected
kn: ಆರಿಸಲಾದ

en: Folders
kn: ಕಡತಕೋಶಗಳು

en: Folder
kn: ಹೊಸ ಕಡತಕೋಶ

en: Success!
kn: ಯಶಸ್ವಿಯಾಗಿದೆ!
