Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Download
ku: داگرتن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: History
ku: مێژوو

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Node
ku: گرێ

en: Selected
ku: هەڵبژێرراوە

en: Add new content
ku: ناوەڕۆکی نوێ زیادبکە
