Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: History
lo: ປະຫວັດ

en: Add new content
lo: ເພີ້ມເນື້ອໃນໃໝ່
