Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Edit
lv: Labot

en: Move
lv: Pārvietot

en: History
lv: Vēsture

en: Files
lv: Faili

en: Node
lv: Mezgls

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: Collapsible
lv: Savēršams

en: Folders
lv: Mapes

en: Folder
lv: Mape

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Add new content
lv: Pievienot jaunu saturu
