Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Node
mg: Fehy

en: Add new content
mg: Famoroanana lahatsoratra vaovao
