Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Download
mn: Татах

en: Edit
mn: Засварлах

en: History
mn: Түүх

en: Files
mn: Файлууд

en: Node
mn: Зангилаа

en: Selected
mn: Сонгогдсон
