Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Edit
mr: संपादन

en: Move
mr: सरकवा

en: History
mr: इतिहास

en: Files
mr: फाईल्स

en: Node
mr: शाखा

en: Selected
mr: निवडलेले
