Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: History
my: သမိုင်းမှတ်တမ်း

en: Add new content
my: အကြောင်းအရာသစ်ထည့်ရန်
