Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: History
ne: इतिहास

en: Node
ne: नोड

en: Selected
ne: छानिएको छ

en: Add new content
ne: नयाँ विषयवस्तु थप्नुहोस्
