Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Download
nl: Downloaden

en: Edit
nl: Bewerken

en: Move
nl: Verplaatsen

en: History
nl: Historie

en: Section
nl: Sectie

en: Files
nl: Bestanden

en: Selected
nl: Geselecteerd

en: Collapsible
nl: Inklapbaar

en: Folders
nl: Mappen

en: Folder
nl: Map

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Add new content
nl: Inhoud toevoegen

en: Groups audience
nl: Doelgroepen
