Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Download
nn: Last ned

en: Edit
nn: Rediger

en: History
nn: Historikk

en: Selected
nn: Valgt

en: Add new content
nn: Legg til nytt innhald
