Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Download
os: Рахæсс

en: Edit
os: Раст кæнын

en: History
os: Истори
