Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: History
pa: ਅਤੀਤ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Selected
pa: ਚੁਣੇ
