Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Edit
se: Rievdat

en: History
se: Historjá
