Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Download
sk: Prevziať

en: Edit
sk: Upraviť

en: History
sk: História

en: Files
sk: Súbory

en: Node
sk: Uzol

en: Selected
sk: Zvolené

en: Collapsible
sk: Zbaliteľné

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Add new content
sk: Pridať nový obsah
