Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Download
sl: Prenesi

en: Edit
sl: Uredi

en: History
sl: Zgodovina

en: Node
sl: Vozlišče

en: Selected
sl: Izbrano
