Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Edit
sq: Ndrysho

en: History
sq: Kronollogjia

en: Node
sq: Nyjë

en: Selected
sq: Zgjedhur

en: Add new content
sq: Krijo përmbajtje të re
