Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Download
sv: Ladda ned

en: Edit
sv: Redigera

en: Move
sv: Flytta

en: History
sv: Historik

en: Section
sv: Sektion

en: Files
sv: Filer

en: Node
sv: Nod

en: Selected
sv: Vald

en: Collapsible
sv: Hopfällbar

en: Folder
sv: Mapp

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Add new content
sv: Lägg till nytt innehåll

en: Groups audience
sv: Målgrupper
