Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Edit
ta: மாற்று

en: History
ta: வரலாறு

en: Files
ta: கோப்புகள்

en: Node
ta: கணு

en: Selected
ta: தெரிவு செய்யப்பட்டது

en: Sidebar
ta: பக்கப்பட்டி

en: Add new content
ta: புதிய உள்ளடக்கத்தை இணை
