Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Edit
th: แก้ไข

en: History
th: ประวัติ

en: Selected
th: ถูกเลือก

en: Add new content
th: เพิ่มเนื้อหาใหม่
